Počátek

Poprvé vydáno celosvětově: 2003

Zoner press - 2011
ISBN: 978-80 7413-156-1

Zoner press (2011) 978-80 7413-156-1 160

Může se sen o lásce k upírovi stát skutečností?

Šestnáctiletá Raven se odmalička touží stát upírkou. Žije v malém městečku jménem Dullsville a nemá to právě lehké – nerozumí si příliš se spolužáky, kamarádí se pouze s farmářskou dívkou Becky a pochopení nenachází ani u svých rodičů. Hodně času tráví na hřbitově a okouzleně pozoruje staré strašidelné sídlo na kraji jejich městečka.

K Raveninu velkému překvapení a vzrušení se jednoho dne nastěhuje do starého sídla nová rodina, Sterlingovi. Vypadají poněkud zvláštně a brzy začnou kolovat zvěsti, že Sterlingovi jsou upíři. Zda je tomu skutečně tak, se rozhodne nadšená Raven zjistit. Seznámí se s mladým a okouzlujícím Alexandrem Sterlingem… a přeskočí mezi nimi jiskra. Je však Alexander skutečně upír? A pokud ano, bude schopen Raven proměnit?

Autorka románu Ellen Schreiber mistrně spojila romantiku s humorem a vytvořila tak příběh,který si získá srdce každé dospívající dívky.

Podle její předlohy také vznikla a v našem nakladavatelství vyšla úspěšná trilogie Upíří polibky - Pokrevní příbuzní, kterou si zamilovali mnozí příznivci mangy i upírů. (Založil/a: Miya)

Lucianna
  29. 10. 2014, 0:08
Moje srdce si tahle kniha nezískala bohužel. Strašně mi to připomíná Twilight ságu. Sice jsem knihy nečetla, ale vyděla jsem filmy. Jak Twilight sága tak ani Upíři polibky se mi moc nelíbily. Bylo to sice vtipné, nenáročné a čtivé, ale příběh se mi moc nelíbil.