Brána Atlantidy

Poprvé vydáno celosvětově: 2002

BB art - 2008
ISBN: 978-80-7381-319-2

BB art (2008) 978-80-7381-319-2 263

Napadli nás už v minulosti. Před deseti tisíci lety způsobili zánik Atlantidy a rozvrátili lidskou civilizaci. Stínu se podařilo způsobit v našem světě spoušť. V Bermudském trojúhelníku. V Ďáblově moři. V záhadné oblasti v Kambodži. Nyní se dávný nepřítel lidstva vrací.
Vše začíná katastrofickým snem bývalého příslušníka Speciálních jednotek Erika Dana - podle něj Zemi před více než čtvrtstoletím zachvátil oheň. Jedná se o varování ohledně toho, co má nastat? Či o vidinu toho, co kdysi proběhlo? (Založil/a: Jeanette Croft)

Greg Donegan Greg Donegan
*21.10.1959

HELLBOY-DB
  29. 12. 2013, 12:24
Prozatím největší útok Stínu, ničením Země se tu vůbec nešetří a linie z minulosti o invazi Xerxese do Řecka tomu jen dodává šťávu. Takže co se týká spokojenosti, s oběma příběhy, ta je u mě stejná jako u předchozích částí. ===100%
sharky95
  9. 5. 2012, 15:18
Lepší než předchozí díl. Dějová linka z minulosti je snad nejzajimavější (bitva u Thermopyl) hned po prvním díle.