Chuť krve

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Fragment - 2011
ISBN: 978-80-253-1344-2

Fragment (2011) 978-80-253-1344-2 272

Stefan s Damonem utekli svým pronásledovatelům v Mystic Falls a vlakem se vydali do New Orleans. Damon odmítl živit se lidskou krví a nakonec Stefana opustil. Stefan potkal skupinu upírů, kteří ho naučili jak přežít a nezabíjet při tom lidi. Damona zajal majitel cirkusu a udělal z něj výnosnou atrakci. Když ho chtěl Stefan vysvobodit, padl do zajetí i on. K útěku jim pomohla dívka, do které se Stefan zamiloval, ale zaplatila za to životem. Po velké hádce se oba bratři zase rozešli a Damon opustil New Orleans. (Založil/a: MaiQa)

Kate.K.
  30. 7. 2015, 17:50
Ano, docházíme do stádia, kdy se ze Stefana stává (pro ty kteři prvně viděli TVd než toto četli) opět rozparovač. A mým oblíbencem byl opět na chvíli Damon. Ukázalo se, že Stefanovi na bratru opravdu záležíma pro jeho záchranu udělá cokoli. Odehrál se zde i krátký románek mezi Stefanem a dcerou jeho dočasného zaměstnavatele. Ale na konci knihy jsem chtěla Damona zabodnou kůlem. Zabít mu lásku.. :(( Hurá do čtení 3. dílu.

Takže všichni milovníci TVD okamžitě půjčit a číst.

A zlatíčka objeví se tady moje milovaná L. E. X. I. ♡♥♡♥♡♥♡♡♡♥♥♥♥♥