Ptáci, zvířata a moji příbuzní

Ptáci, zvířata a moji příbuzní Originální název: Birds, Beasts and Relatives

BB art - 2001
ISBN: 80-7257-514-7

BB art (2001) 80-7257-514-7 197

Svoje vzpomínky na pět roků strávených s rodinou na ostrově Korfu ztvárnil britský zoolog a ochránce přírody G. Durrell v nesmrtelné knize O mé rodině a jiné zvířeně a co se do ní nevešlo, předkládá v jejím magickém, poučném a ještě navíc humorném volném pokračování. Až budete číst historku o želvě, dávejte pozor, ať oslepeni smíchem nezašlápnete svou vlastní. (Založil/a: Oskar)

domingo
  8. 3. 2010, 23:12
Výborný! Vedle Rostena (a jeho pana Kaplana) je Durrell můj oblíbený spisovatel-humorista. Škoda, že tu nejsou knihy povídek, tam by se to plnýma bodama jenom hemžilo, ty autobiografický zápisky z Korfu jsou občas docela roztahaný a nudný. Přesto je tohle lepší než předchozí díl (O mé rodině...), já se bavil opět královsky :) (4/5)
mitote
  6. 6. 2011, 15:33
Milé dílko, které vám vykouzlí úsměv na tváři. Doporučuju jako odpočinkovou literaturu, nenáročné, milé a přesto vtipné, pan Durrell je ohromný sympaťák :)
Jitka1
  20. 9. 2013, 14:25
Pro knihu Ptáci, zvířata a moji příbuzní se hodí jeden přívlastek. VLÍDNÁ. Její četba pro mě byla opravdovým pohlazením po duši, ještě jsem se sem tam něco přiučila a sem tam zasmála. Doporučuji všem přátelům vlídnosti!
Karola
  21. 12. 2014, 18:24
Člověk se úplně vžije do prázdninové atmosféry Korfu a nechá se pohltit někdy až kuriózními historkami, ze kterých Durrellova rodina právem šílela.