Velká kniha her pro psy

Velká kniha her pro psy

Práh - 2011

Práh (2011)

Pestrý program zábavy, cviků i troků pro každý den Použitelný dom i venku Praktický rádce pro majitele psů, kteří se chtějí svému miláčkovi více věnovat. Vhodné pro děti i dospělé, laiky i kynology, fyzicky zdatné pejskaře i milovníky domácí pohody. Jasné a srozumitelné návody na hry doma a venku. Činnosti na pár minut i celý volný den. Hry s dostupnými domácími rekvizitami jako jsou například krabice od bot, deka nebo deštník. Různé úrovně obtížnosti - jednoduché hry i jejich složitější varianty. Základy poslušnosti, hledání předmětů, parkúr v obýváku, hry pro chytré hlavičky, dobrodružné procházky, žvýkací hračky a učení se veselým trikům. Ať máte doma čivavu či bernardýna, štěně nebo chundelatého stařečka, sportovce či polštářového mazlíka, zaměstnejte ho činnostmi, při kterých se spolu pobavíte a naučíte novým trikům. Užívejte si život se svým psem! (Založil/a: Esther Darnett)

Christina Sondermann Christina Sondermann

Pejskarka
  27. 5. 2012, 12:04
Právě dočítám a jsem nadšená! Kdybych si tuto knížku koupila dřív, mohla jsem si ušetřit spoustu práce a nervů při výchově našeho pejska. Navíc jsem mohla ušetřit peníze za spoustu příruček, které se špatně četly a nic moc mi nepřinesly! Obrovské množství nápadů sepsaných na jednom místě. Návody krok za krokem plus názorné fotky. Co se mi nejvíce líbí? Není tu žádné cukání vodítkem, škrcení na něm ani žádné surové metody výchovy. Naopak je tu jasně sepsáno, jak si vybudovat dobrý vztah se psem a jak postupovat při problémech. Základy výchovy i nápady pro už vycvičené psy. Je to určitě dobré i jako ozvláštnění výcviku při agility, obedience nebo dog dancingu. Ale jsou tu i dobré nápady pro pejsky z útulku a štěňátka nebo hyperaktivní pejsky. Skvělá knížka napsaná člověkem se spoustou zkušeností. Určitě doporučuji!!!