UFO: Kontakty

UFO: Kontakty Originální název: UFOs: Die Kontakte

Etna - 1992
ISBN: 80-900946-9-4

Etna (1992) 80-900946-9-4 192

Mimozemšťané s námi navázali kontakt ...
V této knize se seznámíte s celou historií navazování kontaktů mimozemských inteligencí s lidstvem na Zemi.
· Od kdy nás navštěvují
· Proč přicházejí
· S kým navázali styky
· Původ a úkoly vesmírných bytostí na naší planetě

Z obsahu:
UFO nad Washingtonem C.D. · Šest svědků přistání UFO · Američan popsal kosmický prostor již dávno před startem prvého člověka do vesmíru a vylíčil povrch Měsíce o moho let dříve než na něm přistáli jeho krajané · Fyzik a konstruktér raket na stopě tajemství pohonu UFO · Obrovský generátor ke zpomalení procesu stárnutí · Únor 1954: Prezident Eisenhower se setkal s mimozemšťany · Duben 1964, letecká základna Holloman, Nové Mexiko: Přístání UFO a navázání kontaktů · Vláda Spojených států uzavřela dohodu s vyslanci mimozemského národa · Svědkové a tajné dokumenty · Mimozemšťané varovali před jaderným nebezpečím a před vznikem ozónových děr již před 38 lety · Styky s předními vědci · Skupinové kontakty · Vesmírné lety · Návštěvy jiných planet · Jak mimozemšťané zabránili 3. světové válce · Od roku 1989 UFO přistávají v Sovětském svazu · Sovětští vědci navázali spojení s lidmi ze souhvězdí Orion ... a mnoho dalších zajímavostí.

Přečtěte si, co nám mimozemšťané sdělili o
· historii Země a sluneční soustavy
· Atlantidě a zaniklé planetě Faethon
· životě na Marsu
· mezigalaktických letech
· mimozemšťanech žijících mezi námi
· vesmírných lodích mimozemšťanů
· jejich společnosti a hospodářství
· jejich sociální struktuře
· kosmických zákonech, Bohu, jejich duchovním životě
· přeměnách hrozících naší planetě
· tom, co bychom měli učinit pro budoucnost planety Země

50 autentických kontaktů s mimozemšťany v 25 zemích světa, přes 250 senzačních fotografií včetně snímků vesmírných lodí a jejich posádek po přistání v USA, Anglii, Španělsku, Itálii, Japonsku a také v Sovětském svazu. Kniha plná nesmírně zajímavých poznatků!

... jsou zde proto, aby zachránili Zemi, a pokud si to budeme přát, aby nám pomáhali při vstupu do nového tisíciletí, do Nového věku (Založil/a: mrx.friend)

#ufo  #záhady
Michael Hesemann Michael Hesemann

spirlice
  12. 9. 2013, 22:30
Pozorování UFO a kontakt s mimozemšťany. Svědectví, videa a dokumenty. Hledáme mimozemské civilizace. A pravdu...
Již v roce 1971 byl během mise Apolla 15 vyfotografován objekt připomínající vesmírnou mimozemskou loď.Objeven byl až dnes.