Ki v každodenním životě

Originální název: Ki in Daily Life

Votobia - 1996
ISBN: 80-7198-133-8

Votobia (1996) 80-7198-133-8 158

Základní principy jednoty ducha i těla.
Lidé dnes mají tendenci si myslet, že jediné co je z nás viditelné, je tělo a zapomínají na mysl. Z tohoto důvodu lidé nemohou plně využívat vlastní schopnosti a snadno propadají negativnímu smýšlení. Mysl hýbe tělem a tomu se říká princip Ki. Abyste pochopili zásady Ki a praxi v každodenním životě, je třeba používat mysl a tělo správně a změnit smýšlení na pozitivní. Díky tomu pak můžete plně využít své schopnosti. První část knihy se hlouběji věnuje principům Ki a autor v ní uvádí řadu praktických příkladů, které může každý snadno následovat. Pokud příklady následujete správně, pochopíte základní význam Ki. Ve druhé části knihy autor podává podrobné a konkrétní příklady toho, jak aplikovat principy Ki v každodenním životě. (Založil/a: Leafbower)

#zdraví
Koichi Tohei Koichi Tohei
*1920

Leafbower
  31. 8. 2011, 11:32
Ani nevím, kolikrát už jsem tuhle knížku nebo její pasáže četl, protože se k ní pořád vracím. Principy, které v ní jsou popsané jsem si i vyzkoušel a zkouším dál a můžu potvrdit, že to má hodně co do sebe.