Most času

Most času

Ikar - 2010
ISBN: 978-80-249-1467-1

Ikar (2010) 978-80-249-1467-1 308

Neuvěřitelný příběh o chlapci, do něhož se reinkarnovala duše válečného pilota z druhé světové války. (Založil/a: petuushkaaa)

yannize
  17. 8. 2015, 21:54
Stoprocentně nejrychleji přečtená kniha mého života! Přestože jsem po ní sáhla čistě náhodou, pohltila mě hned na prvních stránkách
simca.narovcova
  4. 1. 2016, 16:55
Knížka má hezký námět, je zajímavá, ale pro lidi,co čekají napínavý dej, nebo něco podobného, není. Je popisem života Leiningerovic syna a je o shromažďování důkazů o reinkarnaci. Asi každý sice v knížce zapochyboval nad logikou určité věci, kazdopadne tato knížka ve vás nechá stopu. Nejzásadnější zážitek pro mě byla část, kdy se 5-ti letý chlapec dostává k válečným veteránům a setkává se tak se svými přáteli z minulého života. Ackoliv na reinkarnaci stále nevěřím, rozhodně nad tím často přemýšlím. Musím složit poklonu manželům Leiningerovych za to, že bez zkušeností a pohybu v literární branži dokázali hned napsat takhle zajímavou knihu.