Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Tajná kniha

35%
2 33
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Tajná kniha Originální název: Tajná kniha

Nejnovější vydání:
Motto - 2011
ISBN: 978-80-7246-582-8
Počet stránek: 256
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 2x v oblíbených
v přečtených 49x v přečtených
v knihovně 12x v knihovně
k přečtení 7x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Motto (2011) 978-80-7246-582-8 256

Některá setkání s člověkem zacloumají. Jedno takové zažívá hrdinka tétoknihy.
Potká muže, do něhož se hned první večer zamiluje, a síla tohoto
citu ji samotnou překvapí. Ocitá se tak ze dne na den mezi dvěma
muži. S tím prvním prožila mnoho let a až dosud se domnívala, že jde o poklidný, vyrovnaný vztah a že ji už nic nerozhází. Ten druhý všechnopřevrátí vzhůru nohama. A tak jí nezbývá než přemýšlet o slovech své osobní čarodějnice: „Jaké větší nakopnutí bys potřebovala, abys zjistila,že tvůj život není v pořádku?“ (Založil/a: Patolog)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

marta-b
0%
  12. 11. 2014, 21:34
Vážně ubohý příběh a ubohá knížka. Jinak Obermannovou docela můžu, líbí se mi její styl, ale tohle je nuda za nudou a navíc ještě trapná, že je to podle skutečnosti. Označení Největší Čech mě dost rušilo a nebavilo, je to takový trapný jakožeuctívání důležitý osobnosti. Takže palec dolů.
gogo26
0%
  18. 7. 2012, 15:00
Přidávám se k těm, kteří paní Irenu docela můžou, ale tato kniha je opravdu blábol. Nezvládl jsem ji ani přečíst do konce. Prostě to nešlo. A ten výraz tradá. Takže pani Obermannová - tradá...
maddean
20% 20% 20% 20% 20%
  17. 10. 2011, 21:39
Knihy paní spisovatelky mám ráda. Jsou a byly mi vždycky blízké. Rozuměly mi. Ale tohle je teda děs běs. Naprostý blábol jako z deníčku náctileté. Samé "musím tuhle knihu vydat, ale neměla bych, ale udělám to" Huh! Víckrát ne, děkuji. Doufám, že příští kniha bude lepší.
Terezapk
0%
  24. 9. 2012, 17:05
Jedna z knih na kterou je škoda papíru... S velkým sebezapřením jsem knihu dočetla do konce. Kniha je tak strašně moc tajná, že hlavní postava je označena jako Největší Čech a jeho žena jako Tamta. U těchto dvou hlavních postav bych označení ještě pochopila, ale myslím, že označení Starší Dcera a Mladší Dcera je nanejvýš zbytečné, protože si každý během cca minuty hledání na internetu může najít jména obou dcer této spisovatelky. Pokud je chtěla tak moc chránit před zájmem veřejnosti, tak o nich neměla ve své knize psát. Přemýšlím nad tím, zda-li je Tajná kniha skutečně o Největším Čechovi a nebo o jejích dvou dcerách. Strašně mě nebavilo na skoro každé stránce číst o tom, jak jsou strašně krásné, chytré, úžasné, s kým zrovna chodí, kde právě jsou, co zrovna dělají... Autorka by se možná měla zamyslet nad tím, jestli nechce napsat knihu, která bude jen a jen o jejích dcerách, navrhovala bych název Tajná kniha 2. I kdyby přesto všechno byla kniha pravdivá (o čemž vzhledem ke zdravotnímu stavu Václava Havla pochybuji), tak pak nechápu drzost autorky, že by skutečně tento příběh jen tak napsala a vydala, i když co by člověk neudělal pro peníze, že?