Tajná kniha

Tajná kniha Originální název: Tajná kniha

Motto - 2011
ISBN: 978-80-7246-582-8

Motto (2011) 978-80-7246-582-8 256

Některá setkání s člověkem zacloumají. Jedno takové zažívá hrdinka tétoknihy.
Potká muže, do něhož se hned první večer zamiluje, a síla tohoto
citu ji samotnou překvapí. Ocitá se tak ze dne na den mezi dvěma
muži. S tím prvním prožila mnoho let a až dosud se domnívala, že jde o poklidný, vyrovnaný vztah a že ji už nic nerozhází. Ten druhý všechnopřevrátí vzhůru nohama. A tak jí nezbývá než přemýšlet o slovech své osobní čarodějnice: „Jaké větší nakopnutí bys potřebovala, abys zjistila,že tvůj život není v pořádku?“ (Založil/a: Patolog)

marta-b
  12. 11. 2014, 21:34
Vážně ubohý příběh a ubohá knížka. Jinak Obermannovou docela můžu, líbí se mi její styl, ale tohle je nuda za nudou a navíc ještě trapná, že je to podle skutečnosti. Označení Největší Čech mě dost rušilo a nebavilo, je to takový trapný jakožeuctívání důležitý osobnosti. Takže palec dolů.
gogo26
  18. 7. 2012, 15:00
Přidávám se k těm, kteří paní Irenu docela můžou, ale tato kniha je opravdu blábol. Nezvládl jsem ji ani přečíst do konce. Prostě to nešlo. A ten výraz tradá. Takže pani Obermannová - tradá...
maddean
  17. 10. 2011, 21:39
Knihy paní spisovatelky mám ráda. Jsou a byly mi vždycky blízké. Rozuměly mi. Ale tohle je teda děs běs. Naprostý blábol jako z deníčku náctileté. Samé "musím tuhle knihu vydat, ale neměla bych, ale udělám to" Huh! Víckrát ne, děkuji. Doufám, že příští kniha bude lepší.
Terezapk
  24. 9. 2012, 17:05
Jedna z knih na kterou je škoda papíru... S velkým sebezapřením jsem knihu dočetla do konce. Kniha je tak strašně moc tajná, že hlavní postava je označena jako Největší Čech a jeho žena jako Tamta. U těchto dvou hlavních postav bych označení ještě pochopila, ale myslím, že označení Starší Dcera a Mladší Dcera je nanejvýš zbytečné, protože si každý během cca minuty hledání na internetu může najít jména obou dcer této spisovatelky. Pokud je chtěla tak moc chránit před zájmem veřejnosti, tak o nich neměla ve své knize psát. Přemýšlím nad tím, zda-li je Tajná kniha skutečně o Největším Čechovi a nebo o jejích dvou dcerách. Strašně mě nebavilo na skoro každé stránce číst o tom, jak jsou strašně krásné, chytré, úžasné, s kým zrovna chodí, kde právě jsou, co zrovna dělají... Autorka by se možná měla zamyslet nad tím, jestli nechce napsat knihu, která bude jen a jen o jejích dcerách, navrhovala bych název Tajná kniha 2. I kdyby přesto všechno byla kniha pravdivá (o čemž vzhledem ke zdravotnímu stavu Václava Havla pochybuji), tak pak nechápu drzost autorky, že by skutečně tento příběh jen tak napsala a vydala, i když co by člověk neudělal pro peníze, že?