Tajemství slavkovského pokladu

Tajemství slavkovského pokladu Originální název: Tajemství slavkovského pokladu

B4U Publishing
ISBN: 978-80-903850-9-2

B4U Publishing 978-80-903850-9-2 62

Zajímavá, poutavě psaná game-kniha je určená pro děti či dospívající mládež. Hlavním námětem je legenda o slavkovském pokladu, který doposud nebyl nalezen, i když se o to neustále mnozí dobrodruzi snaží. Podaří se snad i Vám pomocí jednotlivých klíčů poklad najít? (Založil/a: Peeters)

Peeters
  4. 6. 2013, 0:07
Příběh sám o sobě je zajímavý. Když si odmyslíme tu dětinskost s vlastnostmi poutavé hry pro mladé, něco na něm bude, když jsou tu a tam vidět party maskáčových týpků s detektory v rukou v oblasti slavkovských bojišť. Ale osobně si myslím, že mýtus přetrvá na věky a zařadí se tak vedle Štěchovického pokladu jako Acta X - tudíž nikdy nevyřešená.
Matěj Horký
  8. 11. 2016, 8:11
Já sám věřím že u Slavkova je zakopán poklad.Nemusí být z dob napoleonských válek ale i 1. nebo 2. světové války.Podle mě je
kniha zajímavá a pro nadšence Napoleona úžasná(já jsem také nadšenec Napoleona).