Buzz, 50 maličkostí, které mají velký vliv na prvotřídní služby zákazníkům

Buzz, 50 maličkostí, které mají velký vliv na prvotřídní služby zákazníkům Originální název: The Buzz, 50 little things that make a big difference to delivering world-class customer service

Management Press - 2006
ISBN: 90-7261-148-8

Management Press (2006) 90-7261-148-8 127

V padesáti kapitolách se autor věnuje různým marketingovým prvkům a postupům. Každá kapitola je na dvoustrách a je koncipována jako téma, ke kterému je krátký popis, příklad z praxe a další rady a body, které dané téma dále rozvíjí. Kapitola je zakončena shrnutím postupu a citátem.
Jednotlivé kapitoly jsou sdružené do 8 tématických celků. (Založil/a: Leafbower)

Leafbower
  2. 9. 2011, 10:47
Přijde mi to jako běžná knížka o tom, jaké postupy volit v denním styku se zákazníky, jakých vyšly již tucty. Navíc je sestavená takovým způsobem, aby zároveň "programovala" smýšlení čtenáře nebo se dala využít jako jednoduchá učebnice. Potud proti knize nic nenamítám, protože dobře plní svůj účel.
Nechápu ale, proč je názvem přiřazována k buzz marketingu, protože od toho je na hony vzdálená a vlastně o buzzu jako takovém vůbec není.