10 zlatých pravidel péče o zákazníka aneb CRM v digitálním věku

10 zlatých pravidel péče o zákazníka aneb CRM v digitálním věku Originální název: 10 zlatých pravidel péče o zákazníka aneb CRM v digitálním věku

Management Press - 2002
ISBN: 80-7261-056-2

Management Press (2002) 80-7261-056-2 158

Kniha svou formou volně navazuje na "10 zlatých pravidel prodeje" od Ivana Bureše. Zachovává stejnou strukturu 10 kapitol, která se každá věnuje jednomu z pravidel péče o zákazníka. Čtivost značně vylepšují příklady z praxe a je to o to čtivější, že to nejsou často příběhy úspěchů, ale toho, jak se podcenění nebo nedodržení těchto pravidel negativně ovlivní původní záměr.
Každá část kapitoly je navíc shrnuta do krátkých, lépe zapamatovatelných frází takže, když se k tomu chce čtenář vrátit, nemusí nutně pročítat vše, ale jen tyto nejdůležitější myšlenky. (Založil/a: Leafbower)

Leafbower
  2. 9. 2011, 10:58
Nezklamalo mně to. Po přečtení 10 zlatých pravidel prodeje jsem už tušil do čeho asi jdu a potvrdilo se mi, že i takhle publikace stojí za přečtení. Potom jsem si ji přečetl ještě párkrát a určitě se k ní v budoucnu ještě vrátím.