Silent hill - V nitru hynoucí

Originální název: Silent hill - Dying Inside

Comics Centrum - 2006
ISBN: 80-86839-09-5

Comics Centrum (2006) 80-86839-09-5 144

Kdesi na území Ameriky se nachází opuštěné hornické městečko jménem Silent Hill. Do něj se vypravila mladá studentka fimové školy Lynn DeAngelisová, aby tu natočila dokument o městečku s atmosférou. Netušila, že Silent Hill má i něco navíc. O rok a půl později se nachází na psychyatrii a přes veškeré pokusy nereaguje na léčbu. Jediná naděje kterou má, je odjet se svým ošetřujícím lékařem, Dr. Troyem Abernathym na místo, kde její trauma začalo. Do Silent Hillu.

Příběh Silent Hill: V nitru hynoucí napsal Scott Ciencin a namalovali Ben Templesmith a Aadi Salman. Každý z malířů namaloval část comicsu a přestože mají rozdílné styly malby, comicsová kniha drží báječně pohromadě. Malba pouze naznačuje a nechává na čtenáři samotném, co si pod tím, kterým obrázkem představí. Tak umocňují pocit napětí a tušené hrůzy více, než kdyby na každé stránce zobrazili potoky krve. (Založil/a: Romeo)

Scott Ciencin Scott Ciencin
*??.??.1962 - †2014

Moreanne
  20. 7. 2013, 21:53
Ačkoli rozhodně nepatřím mezi puritány, tak tady mě opravdu neskutečně štvalo velké množství vulgarit. Snad proto, že ve většině případů byly naprosto zbytečné, snad proto, že je často pronášela malá holčička. A ta šrouhovaná hovorová mluva tomy taky moc nepomáhala. Strašidelné nebo děsivé to taky nebylo. Hrůza se sice konala, ale úplně jinak, než tvůrci zamýšleli. Bohužel, tohle se mi vyloženě nelíbilo.