Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Darke

87%
4 18
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Darke
Autor:
Originální název: Darke

Nejnovější vydání:
Jota - 2011
ISBN: 978-80-7217-928-2
Počet stránek: 380
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Jota (2011) 978-80-7217-928-2 380

Příběhy Septimuse Heapa - Kniha šestá

V paláci probíhají horečné přípravy na oslavu čtrnáctých narozenin Septimuse Heapa a princezny Jenny — pro každého z nich je tento den významným životním předělem. Oslava se však nekoná, palác a celý hrad zachvátí temná hrozba a blíží se zkáza. Septimus a Jenna se snaží o záchranu, ale vše se zdá marné. Temný čarodějný příval požírá vše, co mu přijde do cesty, a přestože zkušený Septimus, mocná čarodějka Marcia, mnoha tajemství znalý alchymista Marcellus a všichni jejich přátelé nasadí veškerý svůj um a schopnosti, jejich síly na temné zlo nestačí. Zdá se být neporazitelné.
V šestém, dosud nejtemnějším dílu oblíbené série Angie Sageová svým typicky barvitým stylem rozvíjí napínavý fantazijní příběh, při kterém vás bude mrazit v zádech. Znovu se setkáte s hrdiny minulých dílů a budete bez dechu sledovat jejich zápas o vlastní život a záchranu přátel. (Založil/a: Antonín)

(více)  

Štítky

více  
Angie Sage Angie Sage
*19.06.1952

Další díla
Zobrazit další díla autora  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

sucre
60% 60% 60% 60% 60%
  27. 2. 2013, 18:40
Poprvé nemohu dát knize z této ságy 100%,byl jsem zklamán hlavně zakončením tohoto příběhu,kdy žánr do kterého tato kniha spadá nebyla ani tak fantasy jako spíše pohádka.Neříkám nemuselo všechno dopadnot špatně,ale nemuselo také všechno dopadnout dobře,jediné co nedopadlo dobře byla snad smrt postavy ,,vrchní tajné písařky",která ještě k tomu stála na okraji příběhu. Jejím nástupcem se samozřejmě stává náctiletý ani ne tak úplně písař Broučín. To už mi připadalo doopravdy trošku trapné, jak četba pro věkou skupinu 6-10.Děj byl předpovidatelný asi tak 100 stránek dopředu.Proto musím dát jak sem již psal poprvé knížce z této ságy míň než-li 100% a dávám 60%.