Zlatý tarot

Synergie - 2014
ISBN: 978-80-7370-276-2

Synergie (2014) 978-80-7370-276-2
Synergie (2006) 978-80-7370-103-1 184

Vítejte v Tajemném Světě Divů a Kouzel! Mýty, pohádky a legendy přehrávají odpradávna svá témata v pološeré říši představivosti někde mezi fantazií a realitou. Zlatý tarot vás zve do právě takového kouzelného světa, v němž prastaré symboly a archetypální motivy ožívají jako plavovlasé panny, stateční rytíři a záhadní mudrcové. Ciro Marchetti, držitel několika uměleckých cen, vytvořil tento vizonářský tarot s použitím nejmodernějších počítačových uměleckých technik. Inspirovaný populární symbolikou a strukturou Rider-Waite Tarotu tak vytvořil zářné přepracování nejznámějšího a nejrozšířenějšího tarotu. V knize se dozvíte vše o vykládání karet - vedle podrobných popisů a interpretací všech karet zde najdete i několik kapitol o tom, jak získat vlastní náhled na jejich významy. Dovolte kouzelným kartám Zlatého Tarotu, aby vás přenesly do světa divů a kouzel. (Založil/a: Leafbower)

Ciro Marchetti Ciro Marchetti

Barbara Moore Barbara Moore

Seraphin
  10. 7. 2016, 12:00
Krásné ilustrace! Karty si, ale nemůže koupit nikdo s ilustracemi, které by se mu nelíbili. Ciro Marchetti pro mě zůstane navždy tím nejlepším malířem 21. stol. Nedoporučuji pro začátečníky, doprovodná kniha je zcestná a výklad karet vám nijak neobjasní. U Velké arkány jsou výklady často strohé, jednoduché. Doporučuji doplnit knihami C. G. Junga, který se tímto zabývá.