Veselé Vánoce s myšákem Mickeym a jeho přáteli

Veselé Vánoce s myšákem Mickeym a jeho přáteli

Egmont - 1992
ISBN: 80-7134-474-5

Egmont (1992) 80-7134-474-5 141

Dárková vánoční knížka naplněná sváteční pohodou potěší všechny bez rozdílu věku. Příběhy Charlese Dickense a Walta Disneye v sobě skrývají nejen kouzlo vánoc, ale i napětí, tajemství a záhady. Můžete se stát svědky Mickeyho dobrodružného letu ve sněhové bouři nebo zázračné proměny strýčka Skrblíka, který se o štědrovečerní noci promění ze starého mrzutého mamonáře ve štědrého a laskavého lidumila. Přičiní se o to tři záhadní duchové, kteří jsou ve skutečnosti..to už si však přečtěte v této knížce sami.
Knihu přeložila do českého jazyka z němčiny Zdeňka Psůtková. (Založil/a: Hannie)

Walt Disney Walt Disney
*05.12.1901 - †15.12.1966

alča87
  24. 10. 2012, 15:56
Jako malá jsme ji měla moc ráda. Pěkné příběhy jak klasické Disneyovské, tak adaptace klasických zimních příběhů. Na příklad proměna strýčka Skrblíka - Vánoční koleda (Dickens).
VerenaLord
  1. 12. 2013, 1:17
No nee, tohle bych tu nečekala, klasičtí myšáci moji milovaní. Krásné, zase se ke knize asi vrátím až mi bude ouvej.
happyness
  15. 2. 2014, 23:00
Vyrůstala jsem na klasických českých pohádkách. Když jsem v knihovně objevila tuto sestřinu knihu, bylo to pro mě jedno velké lákavé neznámé. Walt Disney - pro mě dnes již milá klasika.