Rytíř perného dne

Rytíř perného dne Originální název: A Hard Day´s Knight

Polaris - 2011
ISBN: 978-80-7332-174-1

Polaris (2011) 978-80-7332-174-1 286

Vítejte na Noční straně. Pro ty dost hloupé, aby se o ni zajímali: je to past na turisty v pravém slova smyslu, obydlená bytostmi lidskými i jinými, nad kterou slunce nikdy nevychází. Místo, kde se vám splní vaše sny - pokud vás dřív nedostanou vaše noční můry.
Já se jmenuji John Taylor a jsem soukromý detektiv se speciálním talentem na nalézání ztracených věcí. S čímž jsem byl až doposud úplně spokojený - dokud mi nebyla nabídnuta práce, kterou jsem nemohl odmítnout. Takže teď jsem Hlas Autorit, které Noční stranu řídí.
Také jsem nepříliš nadšeným vlastníkem výjimečné a velice nebezpečné zbraně: Excaliburnu, legendárního meče (který není to, co si myslíte, a nikdy nebyl). Excaliburn si mě vybral a nikdo neví proč. Abych to zjistil, musím se poradit s posledními obránci Camelotu, skupinou rytířů sídlících na místě, které mnozí považují za děsivější, než Noční strana.
Normální Londýn. Už jsou to roky, co jsem tam byl naposled, a dobře vím proč. (Založil/a: Badcopies17)