Už neplač

Originální název: Cry no more

Alpress - 2004
ISBN: 80-7218-507-1

Alpress (2004) 80-7218-507-1 320

Manželé Milla a David si nemohou přát od života víc. Vzali se z lásky, David našel seberealizaci v povolání lékaře, oba se nedávno stali rodiči syna Justina. Milla je však přepadena a idyla končí, protože neznámý pachatel jí chlapečka ukradne. Policie je v koncích, nemá žádnou stopu. Až časem si Milla uvědomí, že její dítě mohli unést překupníci, kteří si nechávají bohatě platit za nelegální adopce novorozeňat. Všechny své síly soustředí na vlastní pátrání po synovi. Odhaluje metody, jimiž podvodné adopční agentury obstarávají dětem novou totožnost a současně zametají stopy za jejich minulostí, a nepřestává doufat, že syna jednou najde. Její sveřepost nezná mezí, manželství se jí hroutí, ale Milla neustupuje. Čas kvapí, leccos se změní, žena naváže nový vztah, dokonce se těší ze tří vlastních dětí - na Justina však zapomenout nedokáže. Je možné, že ho objeví jako téměř dospělého? Dokázala by ho vůbec vytrhnout z jeho současné rodiny, aby naplnila svůj dávný cíl z mládí? (Založil/a: Eunta)