Originální název: Haunted Mask

ISBN: 978-80-253-2133-1

Fragment (2015) 978-80-253-2133-1 112
Fragment (2005) 80-253-0059-5 112

Povídka z edice Husí kůže

Halloween je svátkem masek a kostýmů, tak proč nevystrašit své kamarády opravdu příšernou maskou? Skutečně se to podaří a všichni jsou vyděšeni k smrti. To nejhorší však teprve přijde! Pojďte se bát s hororovým příběhem, po kterém vám zaručeně naskáče husí kůže po celém těle. (Založil/a: AGAMENON)

Evina Kalousová
  23. 9. 2016, 17:33
Ano, pro mladší čtenáře školního věku dobré. Na těchto jednoduše psaných knihách se rozvíjí dětská láska ku čtení. Takže doporučuji všem malým milovníkům napětí, kteří se chtějí po večerech trochu bát (ale ne moc). :-)
zdeny99
  8. 2. 2015, 8:10
R. L. Stine píše jednoduchým jazykem. O to více se soustředí na děj, který je zpravidla napínavý s geniálně nečekaným koncem. A to i v této knize, kterou bych označil za Stopy hrůzy pro mladší ročníky. [44. přečtení, 21. hodnocení, 2. komentář, 71%]
Naglice
  10. 1. 2012, 16:22
Pro mladší čtenáře a milovníky tohoto žánru opravdu úžasné. Autora miluji a mám ráda jeho strašidelné historky. Konkrétně tuto knihu jsem si úplně zamilovala. Ráda se k ní budu vracet, protože děj je zajímavý, a konec je prostě dokonalý.