Řídících Márinka I.

Řídících Márinka I.
Originální název: Řídících Márinka I.

TJ Bohemians - 1991

TJ Bohemians (1991)

Kniha má 5 dílů.
Knížky o řídících Márince patřívaly mezi nejčtenější a nejpopulárnější vyprávění pro děti a dodnes si nalézají mezi děvčaty a chlapci svoje čtenáře. Příběhy o Márince jsou totiž zábavné, oplývají vtipem a dobře se čtou. A přitom ledacos napovídají o koloběhu života v době před více než stoletím, kdy bylo tolik věcí docela jiných. (Založil/a: Nikola Augustinovna)

maratach
  23. 8. 2011, 17:48
Monika Houšková
  17. 6. 2016, 9:20
Já tu Márinku prostě zbožňovala. A vlastně všechny ty lidi, dokonce i paní berňovou :) To prostředí, popis doby, chování, toho co lidi měli, čím se bavili.... Přečetla jsem každý díl několikrát. A musím říct, že na mě působila i výchovně, občas.