Trojitá nula

Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Egmont - 2011
ISBN: 978-80-252-1821-1

Egmont (2011) 978-80-252-1821-1 340

Vše nasvědčuje tomu, že za nejnovější vlnou separatistických útoků stojí síť teroristických buněk operujících na hlavní planetě Republiky a řízených informátorem přímo z vojenského velitelství. Odhalení a likvidace tajného agenta separatistů uprostřed města plného civilního obyvatelstva si vyžádá zvláštní nadání a schopnosti. Ani jediští generálové ve velení, výpomoc jednotky Delta a jistého nechvalně proslulého klonovaného kapitána šance republikového komanda nezvýší. Navíc dobře vědí, že ačkoli úspěch jim vítězství v klonových válkách nezaručí, selhání znamená jistou porážku.

Bred
  22. 10. 2011, 21:47
Čekal jsem víc akce, víc lekcí historie, víc Jediů, víc zákulisních informací, více zábavy, a méně prázdných dialogů.
matonnka
  21. 6. 2015, 23:13
Já nerada kritizuji, když vím, že bych to určitě nenapsala lépe... Na to, co se v knížce stalo, mi přišla zbytečně dlouhá, neustále omílání některých věcí po čase začne vážně lézt na nervy... (vím, že to jak se chovají ke klonům není správné...vím jak je má Skirata rád... ale nechci to číst na každé druhé stránce!) Celkově ji hodnotím hůře než předchozí díl :-( Jako pozitivum pro mě minulost Skiraty - jak je vychovával, učil - a podrobnosti o životě Mandalorianů. Do třetí se mi moc nechce.
Master Chief
  23. 4. 2014, 14:15
Podle mě slabší než první díl, přišlo mi tam méně akčních pasáží a více kecání. Jednička byla prostě lepší a do třetího dílu nevím jestli půjdu, uvidím, jak dopadnou recenze.
kini
  18. 3. 2012, 13:32
Tak tato kniha mě udělala tak obrovský dojem že se mi to ní ještě zdálo.Dočkali jsme se toho že Etain Tur-Mukan (jedi) řekla Darmanovi (klon)to co k němu cítí a samozřejmě že i on jí to řekl ale víc už neřeknu pokud si to chce někdo přečíst.Ze začátku to blo tak trošku nudné a zdálo se že to bude celkem slabé o proti 1.dílu ale opak byl pravdou od osmé kapitoly to začínalo být zajímavé do doby než nastala 10.kapitola (pro mě jednoznačně nejlepší).V ten okamžik už mi bylo jasné jak to dopadne.Co se mi hlavně líbilo bylo to že tam byl konečně seržant Kal Skirata,muž o kterým si člověk v 1.díle pořád něco četl ale nevěděl jaký je.Kdybych to shrnul tak to je takové akční,romantické,psychologické,komediální sci-fi které občas má v sobě trochu dramatu.Je škoda že pokračování se už asi nedočkáme ale i tak to podle mě byla úžasná kniha možná i ta nejúžasnější co jsem kdy četl.