Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Smrtící posedlost

89%
4 15
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Smrtící posedlost
Autor:
Originální název: Survivor in Death
Poprvé vydáno celosvětově: 2005

Nejnovější vydání:
Metafora - 2011
ISBN: 978-80-7359-316-2
Počet stránek: 396
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 4x v oblíbených
v přečtených 30x v přečtených
v knihovně 6x v knihovně
k přečtení 4x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Metafora (2011) 978-80-7359-316-2 396

Krvavé řádění přežila pouze Nixie. Bylo jí devět… Poručík Eva Dallasová, vyšetřovatelka z blízké budoucnosti, v boji s nelítostnými vrahy.
New York padesátých let 21. století... Vrahové, kteří v noci vtrhli k rodičům malé Nixie, je nelítostně zmasakrovali. Devítiletou dívenku zachránilo jen to, že se zrovna šla napít a v osudnou chvíli tak nebyla v posteli.
Případem je pověřena Eva Dallasová, jedna z nejúspěšnějších vyšetřovatelek. Nápomocni jsou jí nejen kolegové, ale hlavně její extravagantní miliardářský manžel Roarke.
Brzy však vyjde najevo, že tahle vražda souvisí s dalšími. Mohla by s tím mít něco společného profese zavražděného? Právníci, jak známo, nemívají o nepřátele nouzi, i když jen málokterý zvolí pomstu tak strašlivou. Kdo a proč rozsévá kolem sebe krvavou smrt?

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

maratach
  16. 9. 2011, 12:24
Dvacátá kniha série Smrtící.

Svět není nijak bezpečné místo a New York padesátých let 21. století už vůbec ne. Stát se tak může leccos. Třeba i to, že večer jdete v poklidu spát, ale ráno už se neprobudíte. Váš dům totiž navštíví smrt.
A právě to se přihodilo rodině malé Nixie. Vrahové, kteří vtrhli do jejich domu, všechny nelítostně zmasakrovali. Až na jednu devítiletou dívenku, které zachránila život žízeň. V noci si zašla pro limonádu, takže v osudnou chvíli nebyla v posteli. A jako zázrakem se jí podařilo uniknout.
Případem odporného zločinu je pověřena Eva Dallasová, jedna z nejúspěšnějších - ale také nejsvéráznějších - vyšetřovatelek. Nápomocni jsou jí nejen kolegové, staří známí z předchozích dílů série, ale také přátelé a hlavně její extravagantní miliardářský manžel Roarke. A že to mezi nimi často pořádně jiskří!
Brzy však vyjde najevo, že tahle vražda souvisí s dalšími - ale jak? Mohla by s tím mít něco společného profese zavražděného? Právníci, jak známo, nemívají o nepřátele nouzi, i když jen málokterý zvolí pomstu tak strašlivou. Kdo a proč rozsévá kolem sebe krvavou smrt?