Francouzky netloustnou: kuchařka

Francouzky netloustnou: kuchařka

Ikar - 2011
ISBN: 978-80-249-1555-5

Ikar (2011) 978-80-249-1555-5 272

Autorka bestselleru Francouzky netloustnou sestavila na přání čtenářek zajímavou a inspirující kuchařskou knihu. Rozdělila recepty do oddílů snídaně, oběd, večeře a tedy jinými slovy – ať nabízí polévky nebo saláty, rybu či maso, těstoviny nebo zeleninu, je zcela na vás, jaký si sestavíte jídelníček. Autorka věří v jednoduché recepty zachovávající ryzí chutě. Má ráda rozmanitost a zvlášť miluje pokrmy přinášející smyslový požitek.

Irene
  10. 2. 2012, 11:29
Vařila jsem už pár receptů. Dobře podané, jednoduché a chutné. Ovesná kaše se sušenými švestkami a citrónem je báječná! A tykvová polévka jedna báseň.
mosem
  25. 1. 2014, 23:54
Zajímavě podaná kuchařka, některé recepty určitě stojí za vyzkoušení. Nabízí pohled na možnou změnu stravovacích návyků a do jisté míry i životního stylu. Přitom ale nic nevnucuje, arogantně nepřesvědčuje ani agresivně nevaruju....její podání je spíš úsměvnou nabídkou, laskavým doporučením a lákavým návrhem. Jistě, ne všechny recepty vyzkoušíme, ne se vším se ztotožníme (mně třeba osobně nechutna šampaňské)...ale tak to je v každé kuchařce.