Šarlatové pírko

Šarlatové pírko

Ikar - 2011
ISBN: 978-80-249-1621-7

Ikar (2011) 978-80-249-1621-7 600

Cathy Scarletová a Tom Feather se potkali na studiích na kuchařské škole a rychle je spojilo hluboké přátelství a také sen o vlastním podnikání. Oba mladí Dubliňané jsou odhodláni všechny okouzlit vytříbenou gastronomií cateringové společnosti jménem Šarlatové pírko. Někteří však nesdílí jejich optimismus. Během jediného roku, v němž Cathy a Tom dají v sázku vše, co umí a milují, se otřesou lásky, vztahy a osudy všech.

Keatin
  24. 2. 2012, 12:42
Kniha s nejkrásnějším přebalem, jaký jsem kdy viděla (ačkoliv to tady nevypadá) - měla jsem verzi v levandulové barvě ...prostě už přebal mě dostal, pak jsem zjistila, že to napsala má oblíbená spisovatelka Maeve Binchy. Počtení slušně, ačkoliv mi vadilo pár chyb, které se v textu objevovaly - především záměna jmen (asi nepozornost, nevím).
chrispe
  14. 8. 2013, 12:59
Můj názor, že čím tlustší kniha od této spisovatelky je, tím je příběh lepší, se opět potvrdila. Tyto životní propletence mám ráda. A tak si jen zase můžu postesknout, že se už žádné další tlusté bichle od Maeve nedočkám. Btw: O to víc mě štvou všechny ty chyby v textu. Zejména záměna jmen, špatné skloňování, slova navíc, špatná přímá a nepřímá řeč a podobně.
Buřinka
  25. 7. 2016, 14:15
Moc pěkná kniha od Maeve Binchy o strastech s podnikáním, udržením podniku, protivnou tchýní, nechápajícím manželem a milým společníkem. Na jednu stranu jsem byla ráda, že bydlím v Čechách a nemusím řešit starosti hlavní hrdinky...