Štěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapa

Štěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapa Originální název: Štěstí.cz aneb Jak je těžké najít chlapa

Machart - 2011
ISBN: 978-80-87517-18-5

Machart (2011) 978-80-87517-18-5 180

Zhruba čtyřicetiletá, svou přirozeností a nadhledem sympatická Aneta časem dospěje k názoru, že život rozvodem nekončí. Za účelem seznámení se proto odhodlá využít novodobou podobu jednoho z nejstarších řemesel – dohazovačství; sama pak třídí adepty a setkává se s případnými muži pro život. Skutečnost leckdy předčí fantazii. Autorka knihy uchopila skutečné zážitky, nepřesolila je, nepřepepřila, zachovala jejich syrovost a připravila k podávání tak, že každé sousto vzbuzuje chuť na sousto další. Žena, která ještě nečetla Štěstí.cz, o hodně přišla. Jednak se nepobavila a nezvedla si spolu s hlavní hrdinkou Anetou sebevědomí, a jednak nezískala algoritmus na životní situaci, která ji může potkat již zítra.

MolkoZuzka
  26. 9. 2013, 8:28
Velmi vtipná kniha. Miluju hlavní postavu a její humor. Dost jsem se u ní nasmála. Příjemné nenáročné čtení na víkendy... :)
Ruffy
  26. 3. 2015, 20:41
Hlavní postava se mi líbila a její humor je opravdu vynikající, jediné co mi u této knihy vadilo bylo dané množství mužů. Neříkám, že najít Muže je snadné, ale čeho je moc toho je příliš. Pokud se mi chlap nezamlouvá, je mu 60 a všude na zdi má porno, tak se s ním přeci nevyspím. Místy mi to přišlo vážně absurdní! Ale kniha pobavila, takže splnila účel! :)
Neli.studentka
  29. 5. 2013, 17:47
Jednoduché, svižné, vtipné. Kniha je velmi krátká, odpočinková a k pobavení. Ženám určitě doporučuji.
Emmilli
  2. 11. 2014, 17:07
Zábavná a čtivá knížka. Dlouho jsem se u knihy tak nepobavila i když ke konci mi připadalo, že se autorka dost opakuje ale i tak jsem si tuto knihu užila:)
blue_tango
  26. 12. 2013, 21:20
Vtipná, hodně čtivá a oddechová knížka. Těch chlapů už tam bylo ale opravdu přehršle, navíc samí podivíni, se kterými si nakonec i něco začne.
lesky
  20. 9. 2012, 21:09
Velice jsem se u této knihy pobavil a ani chvilku mě nenudila. Hlavní hrdinka je příjemně trhlá a odvahu s jakou loví chlapi na seznamce obdivuji. Kniha by možná zasloužila zfilmování. Myslím, že by přišlo do kin dost lidí, především žen.
hojsa
  14. 5. 2013, 12:59
To není kniha pouze pro ženy. Po přečtení dvou těžších knih (obsahem i počtem stránek) jsem knihu přečetl téměř najednou a dost jsem se pobavil. To tedy byla seznamovací anabáze. Pokud se někdo pokouší seznámit na takovém seznamovacím portálu, asi to nemá jednoduché a musí předpokládat, že napoprvé to zkrátka nevyjde :(((
Tina.T
  15. 4. 2013, 14:02
Ze začátku dobré, bavilo, ale pak už se příběhy jednotlivých nepoužitelných chlapů natolik podobaly, že už to začínalo nudit. Hlavní hrdinka má sice nadhled, ale stejně vleze do postele chlapům, u kterých jí musí být jasné, že je něco špatně. Po třetím takovémto hupsnutí do postele dalšímu chlapovi (a to v relativně krátkém čase) už si člověk pomyslí něco o promiskuitě a ne hledání lásky.
Námět fajn, chlapů moc.