Lidé a psi: Střet kultur

Lidé a psi: Střet kultur

Plot - 2011
ISBN: 978-80-7428-064-1

Plot (2011) 978-80-7428-064-1 224

Snad žádná kniha neovlivnila moderní představy o soužití lidí a psů tolik jako kniha Střet kultur Jean Donaldsonové. Tato jedinečná publikace nabízí čtenářům nejen čtivě napsaná zamyšlení nad psí povahou a jejich vztahem k okolnímu světu, ale také spoustu užitečných rad, jak psy cvičit a jak jim lépe porozumět. Přijde-li řeč na soužití lidí a psů, spousta lidí zapomíná, že lidé nejsou psi a psi nejsou lidé. Uvažují a vnímají svět jinak než my. Jsou to bystrá a ne zrovna jednoduchá stvoření, takže pokud to s nimi myslíme vážně, neměli bychom jejich poznávání brát na lehkou váhu.

Jean Donaldson Jean Donaldson

Ajinka126
  13. 5. 2014, 14:33
Poklad mezi knihami o společném žití člověka a psa. Určitě by si to měl přečíst ne jen každý "prvo-majitel" psa, ale i každý majitel a chovatel, aby si rozšířil obzory a vzdělání. Vřele všem doporučuji! Najde zde plno užitečných rad a vysvětlení.