Twilight - Sága a její postavy v proudu času

Twilight - Sága a její postavy v proudu času

XYZ - 2011
ISBN: 978-80-7388-520-5

XYZ (2011) 978-80-7388-520-5 320

Kniha složená ze třinácti příspěvků věnovaných hlavním protagonistům populární ságy Stmívání se snaží odkrýt historické a kulturní pozadí, z něhož tyto postavy vystupují. Reflexí skutečných historických událostí i pomocí "fiktivní historie" zde můžeme spolu s autorkami uvažovat o možných osudech členů Cullenovy rodiny před jejich "proměnou" a pochopit také jednání a komplikovanou, jemně propracovanou psychologii dalších postav.

Samael
  30. 3. 2013, 21:10
Tuhle knihu jsem koupil pouze proto,že jsem četl ságu Twilight,ale teď si říkám,že to jsou vyhozený prachy.
Luciferka
  1. 10. 2012, 12:59
Tato kniha je úžasná. Odkryje spoustu poznatků ze života hrdinů Twilight ságy ještě předtím než poznali Bellu. Odkryjí spoustu zajímavostí, proč se chovaly jednotlivé postavy tak jak se chovali. Velmi doporučuji k přečtení. Dozvíte se pravdivé informace o historii jak v chování a družení se mužů k ženám či o indiánských kmenech ve kterých měl hlavní roli Jackob :)