Markýz de Sádlo : 30 nových hororů

Markýz de Sádlo : 30 nových hororů Originální název: Markýz de Sádlo : 30 nových hororů

Epocha - 2005
ISBN: 80-86328-78-3

Epocha (2005) 80-86328-78-3 136

Sbírka třiceti nových povídek, ve kterých autor dokazuje, že je nejen mistrem humoru. Rád se pohybuje i mezi duchy, upíry, vlkodlaky a dalšími krvelačnými monstry, a to včetně lidských. Je neobyčejně vynalézavý ve strašení a nahánění husí kůže a největší potěšení mu přináší, může-li čtenáře šokovat nečekaným závěrem. Bát se se Švandrlíkem rozhodně nevede k nočním můrám, ale k příjemnému čtenářskému zážitku. V této knize se lze bát a potěšit třicetkrát. A jak jinak než s humorem!

Miloslav Švandrlík Miloslav Švandrlík
*10.08.1932 - †26.10.2009

Beránek
  4. 9. 2012, 15:24
Kniha je naprosto nudná a že by to byly hororové povídky, to teda nevím a ani nevím, jestli tahle kniha dokazuje, že je autor mistrem humoru. Jediné co vím, že tuto knihu nikomu nedoporučím...možná nepříteli.
kulisa
  31. 8. 2012, 23:35
Tato kniha byla nejspis vydana pouze pro autorovo vlastni poteseni, jinak is to nedokazu vysvetlit....Musim priznat ze tyto kratke "hororove" historky znacne pritazene za vlasy a dotazene az prilis rychle do konce mne "dostali" svoji ojedinelou jednoduchosti pricemz v tomto pripade neplati porekadlo "v jednoduchosti je krasa" ale naopak mam pocit ze knihu psal zacek prvniho stupne zvlastni skoly se znacne zaostalym IQ ktery cerpal z nejakeho vesnickeho platku - rubrika - Cerna Kronika. Pro me tato slatanina zanamena prvni a zaroven posledni Svandrlikovu psanou tvorbu jiz jsem zakoupila a nasledne venovala svuj cas