Zrozeni v ráji

Poprvé vydáno celosvětově: 2004

Triton - 2011
ISBN: 978-80-7387-177-2

Triton (2011) 978-80-7387-177-2 328

Děj knihy Zrozeni v ráji, volného pokračování Idlewild, nás posouvá v ději o osmnáct let do budoucnosti, kdy se zbývající z hrdinů prvního dílu pokoušejí v genetických laboratořích znovu vzkřísit lidskou rasu. Jejich snažení je názorovými neshodami rozděleno do dvou táborů, z nichž každý zastává jiné hodnoty a má jiný názor na budoucí podobu světa. Současně s rostoucími neshodami se ale dává do pohybu sled událostí, které možná donutí i Halloweena, hlavního hrdinu první knihy, aby se vzdal své dobrovolné izolace...

Nick Sagan Nick Sagan
*16.09.1970

HELLBOY-DB
  30. 1. 2016, 9:49
Nedalo mi to, obětoval jsem půl dne a dvojka je za mnou, protože jsem doufal, že ten první díl byl určitě jen takový přešlap. No a jak to dopadlo napodruhé? Stejně jako posledně a to jsem tentokrát dokonce dostal očekávaný postkatastrofický svět. Ale protože vše ostatní zůstalo při starém, opět jsem si mohl plnými doušky vychutnat tento neuvěřitelný čtenářský zážitek. ===0%