Gossip Girl: Jen pro tvé oči 1

Gossip Girl: Jen pro tvé oči 1 Originální název: Gossip Girl: For Your Eyes Only
Poprvé vydáno celosvětově: 2010

BB art - 2011
ISBN: 978-80-7381-909-5

BB art (2011) 978-80-7381-909-5 240

Vítejte ve skandálním světě Gossip Girl – světě, ve kterém vládne společenská smetánka, plného žárlivosti, zrad a intrik. V New York Upper East Side si někteří začínají brousit drápky! S si ulétla s B-řiným přítelem N a se vrací na scénu. B nachází způsob, jak dát S za vyučenou. Půjde na ni přes jejího přítele, D. Zdá se, že B chce do boje dát tentokrát opravdu všechno a zbavit se S jednou provždy. Podívejme se na ni – tohle bude bolet!

NinadeL
  20. 4. 2013, 1:32
Manga román ze světa Gossip Girl. Jako doplněk k seriálu ideální. Forma je zábavná, velmi odlehčená a nechybí ani klasické glosy GG. Karikující momenty plné nadšení nebo dramatu jsou velmi pěkné na pohled. Klasické rozfázování panelů podle emocí a nálad funguje bez chyby.
RacingF
  1. 2. 2012, 21:37
Gossipku mám ráda, proto jsem neodolala... Nebylo to špatné, ale klasické knihy jsou klasické knihy...