Našeptávač snů

Našeptávač snů

Metafora - 2011
ISBN: 978-80-7359-282-0

Metafora (2011) 978-80-7359-282-0 288

- prostřednictvím snů dosáhnout uzdravení těla i duše

Mariana.
  13. 3. 2016, 1:49
Ponor do vlastní psychiky. Do vlastních symbolů. Kniha, která je nesmírně nápomocná, když chceme luštit symboly ve svých snech. Archetypálně, osobně. Je možná pravda, že pro mě díky mému vnímání tarotu převážně/mnohdy symbolicky se se symboly pracuje jednodušeji. Jako tvrdá zastánkyně Junga se pak s autorkou názorově potkávám v mnoha ohledech. Možná i proto pro mě byla velmi obohacující. Doporučuji zájemcům o danou tématiku. Vlastně je to nejlepší kniha na danou tématiku, co jsem, kdy četla :).
miaelka
  2. 7. 2014, 18:18
Autorka čtivě líčí tajemnou moc snů. Kniha obsahuje i zajímavá cvičení, já je tedy osobně neprováděla, ale mohou mnohé prozradit.. Některé informace byly pro mne i nové a už chápu některé archetypy ve snech. Kniha velmi pomáhá, pokud si například moc sny nepamatujete, a rádi byste :) Stačí trochu zaměřené pozornosti - protože kam zaměříte pozornost, tam to roste. Takže pouhé čtení této knihy zvýší procento snů, které si ráno pamatujete, úplně neskutečně. Já si pamatovala jeden sen za 3 týdny, při čtení této knihy jsem si každé ráno vybavila asi 5 snů z noci. Paráda. Doporučuji.