Na vlnách podivna

Na vlnách podivna

Nezjištěno / Jiné - 2011
ISBN: 978-80-7193-328-1

Nezjištěno / Jiné (2011) 978-80-7193-328-1 336

John Chandagnac, syn potulného loutkáře, pluje na Jamajku, aby se pokusil získat zpět peníze po svém otci, které mu ukradl jeho darebácký strýc. Ale jeho loď je přepadena piráty! Od kapitána Phila Daviese dostane na vybranou -- buď se připojí k jeho bandě, nebo zemře. A tak John přijímá nové jméno Jack Shandy a stává se pirátem. Ale spíš než dechberoucí námořní bitvy a úžasná kořist čeká na bukanýrského novice v Karibském moři setkání s nebezpečným a mocným voodoo čarodějem. A pro lásku krásné Beth Hurwoodové se na vlnách podivna vydává spolu s pirátským králem Černovousem a jeho posádkou živých mrtvých na děsivou cestu za bájnou fontánou mládí.

adevr
  27. 9. 2014, 15:53
Tak tahle kniha , kterou jsem si koupil kvůli tomu že inspiroval úspěšné Piráty z Karibiku, mne vůbec nebavila, a musím přiznat že jsem ji ani nedokázal dočíst... A to se mi stane jen převelice zřídka.