Zahořklá megera

Jota (2011) 978-80-7217-838-4 216

a ženami.

Bloodym
  11. 12. 2013, 2:34
Teda tahle kniha na můj vkus byla trochu moc zahořklá. Název i obálka se mi líbily a myslela jsem si, že se u čtení pobavím. Ale moc slavné to tedy nebylo.
Mary
  10. 12. 2014, 21:24
Kniha mě zklamala na plné čáře. Zdá se mi dost deprimující a příběh je na můj vkus nezáživný - zahořklý.
Ari
  5. 4. 2012, 20:32
Hlavní hrdinka Sára stejně jako autorka pracuje jako novinářka. Je vdaná, má malé dítě, a obě tyto skutečnosti u ní pomalu a plíživě vyvolávají hořkost a frustraci. Sára je nespokojená sama se sebou a svým životem, zoufale touží po samotě. Přitom nechápe, kde udělala chybu. Nechtěla nic jiného než pravou a jedinou lásku, děti a rodinu. Toužila po tom být milována a úplně se odevzdat milovanému muži. Teď jí dochází, jak pošetilé přání to bylo.
Manžel Sáru příliš nechápe, povolí jí týden volna na relaxaci, a pak očekává opět výkonnou manželku a matku. Sára trpí katastrofálním nedostatkem odvahy něco skutečně změnit, užije si povolený týden u moře a vrací se do Švédska o něco méně zahořklá.