Síla šestého smyslu - Jak si uchránit vlastní bezpečí

Síla šestého smyslu - Jak si uchránit vlastní bezpečí

Knižní klub - 2011
ISBN: 978-80-242-2931-7

Knižní klub (2011) 978-80-242-2931-7 224

Autor je ve světě uznáván jako expert na ochranu i jako médium s paranormálními schopnostmi a tuto poutavou knihu napsal na základě svých bohatých životních zkušeností. Zabývá se v ní rozvíjením vlastního poznání na všech úrovních a zapojováním takzvaného šestého smyslu do života každého z nás. Díky jeho radám se dokážeme lépe ochránit v různých riskantních či nebezpečných situacích.

Lucielle
  23. 8. 2013, 22:34
Polovina kniha je rize praktická, zaměřující se na prvky ochrany, určitě jsem si z toho mnohé vzala (jak mít zabezpečen dům, na co si dávat pozor v autě, atd.), další část knihy je více ezoterická, s tématikou jasnozřivosti, vzdáleného vidění a podobných praktik, které jsou už mnohá léta využívány jak vládami, tak armádami a jinými organizacemi. Kniha všeobecně radí, jak si vyladit svůj "šestý smysl", aby nás správně ochránil před nebezpečím. Jak jsem už psala, určitě to nebyla kniha přečtená pro nic za nic, poučila mě o spoustě nových možnostech a praktikách, které začnu (a už jsem vlastně začala) využívat. Knihu bych určitě doporučila všem osobám, které zástávají důležité funkce ve velkých firmách či se pohybují ve vysokých podnikatelských sférách, jednou se mohou ocitnout v situaci, kdy jim rady z této knihy zachrání život.