My tři a já

My tři a já

Daranus - 2011
ISBN: 978-80-87423-11-0

Daranus (2011) 978-80-87423-11-0 176

„Cestopis po zemích a místech svého života, po vlastním osudu a jistém nerozborném přátelství“ Vlasta pojal jako literární symfonii, kde zní steinbeckovsky velkolepé smyčce, hemingwayovsky prostá dřeva, dumasovsky burácivé žestě, wildeovsky znepokojivé kotle, ba i na tu rozvernou dechovkovou basflíglhornu často dojde.

Vlasta Redl Vlasta Redl
*14.04.1959

PiGiFr
  10. 1. 2014, 18:48
Nevím jestli má cenu tuto knihu nějak komentovat, protože mi opravdu došly všechny slova.
Vlastovu muziku jsem měl rád už dlouho předtím. Taky trochu hraji na kytaru... A po přečtení této knihy najednou písničky dostanou jakoby čtvrtý nebo pátý rozměr. Opravdu v mnoha věcech s autorem souhlasím a jsou mi blízké. Kniha mě jak pobavila, tak i donutila přemýšlet a možná i dojala. Neuvěřitelné dílo. Ale tímto jsem vlastně neřekl vůbec nic. Tak mi nezbývá než doporučit ji všem, kterým se alespoň trochu líbí Redlovy písničky. S doporučováním těm "ostatním" bych byl možná opatrnější a pochopím když se jim to nebude tolik líbit nebo je to neosloví jako mě. Ale pro mě jsi Vlasto Jednička! Děkuji.
AnickaMa
  1. 9. 2015, 15:27
Jednoznačně super čtení.... Až člověk nevěří kolik se toho může za jeden život jednomu muzikantovi stát. :-)