Coco a Igor

Coco a Igor

Jota - 2011
ISBN: 978-80-7217-815-5

Jota (2011) 978-80-7217-815-5 280

Paříž 1920. Coco je sice již slavná a bohatá, ale jen velmi těžce překonává nešťastnou smrt své životní lásky. Igora a jeho rodinu připraví bolševici o všechno, chudý Igor nachází exil v Paříži. Coco se s ním seznamuje prostřednictvím ředitele ruského baletu a jejich milostné vzplanutí je okamžité a vzájemné. Přestože má láska mezi Coco a Igorem jen krátké trvání, poznamenává jejich životy na vždy. A jejich osudy se ještě mnohokrát jakoby zázračně protínají…

Lucy Sisk
  20. 6. 2012, 18:12
na, která se nebála jít si za svým a snad jen prá věcí v životě litovala. A pokud ne, neměla co by litovala. Inspirující příběh, který patří mezi hvězdné etapy v módním průmyslu. Obdivuji ji, že i přes svůj životní styl se dožila tak vysokého věku a udržela reputaci a kritiku své značky v kladných rovinách. Vřele doporučuji i jiným, kteří sdílejí svou vášeň nejen pro módu.
guilty.girl
  2. 3. 2013, 19:29
Samotná módní návrhářka a ikona je fenoménem sama o sobě. Chtěla jsem si přečíst o jejím životě, ale takhle to dopadá, když pošlete někoho jiného koupit knihu o životě Coco Chanel a on donese román o Coco Chanel. Jako román, jsem byla ochotná ho přelouskat během jednoho večera a nelituji, byly tam zmínky o jejích dodnes trvajících úspěších a na tom si zákládám nejvíce.