Z lodiček do holin

Z lodiček do holin Originální název: Z lodiček do holin

Brána - 2011
ISBN: 978-80-7243-504-3

Brána (2011) 978-80-7243-504-3 224

Autorka úspěšných knih Důchodkyně nestřílejte a V padesáti na začátku vypráví tentokrát o tom, co vše musí překonat žena zvyklá na pohodlí bytu v centru Prahy, přátele a společenský život po přestěhování na samotu uprostřed pohraničního lesa. Humorně popisuje příhody spojené jak se změnou stylu života, tak i prostředí, v němž je sice možné přežít bez partnera, psa a signálu mobilního telefonu, ne však bez dobrodružné povahy a pistole v kapse.

Skřítek
  1. 3. 2013, 7:05
Včera jsem byla v knihovně a od knihovnice jsem jako bonus dostala ke čtení tuto knihu. Prý je to příjemná oddechovka. Při čtení jsem nebyla poctivá, přeskakovala jsem stránky a najednou byl konec. Autorka má určitě svůj zástup obdivovatelů, ale mě neoslovila. Příběh, který uslyšíte od známého při partičce karet, reálný, pohodový, psaný stylem nějak bylo, nějak bude.
Alaglesia
  9. 4. 2015, 19:24
No, vzhledem k tomu, že jsem tuhle publikaci četla jako druhou, první byla Chalupářkou z donucení, musím říct, že se nesla v podobném duchu. Opět popisy prací na nově zakoupené chalupě. Tato kniha byla alespoň obohacena ještě popisy z výletů a autorka chvílemi nechala nahlédnout i do soukromého života. Přesto je to kniha nekvalitní, kterou by dokázal napsat kdekdo. Dám autorce ještě jednu šanci a uvidíme, jestli se to ponese v podobném duchu.
fanyy
  4. 11. 2015, 21:09
Tedy mě jen tak něco nerozesměje, ale u téhle knihy jsem se smála nahlas, snad na každé stránce.Místy je na můj vkus trochu drsnější v odsudkách a ne se vším mohu souhlasit, ale většinou je velmi vtipná a ze života. Je to už rok co jsem jí četla a hned jsem začla pátrat po dalších.Podle mého je tato nejlepší.