Učebnice Tarotových karet - Velká a malá arkána

Učebnice Tarotových karet - Velká a malá arkána Originální název: Učebnice Tarotových karet - Velká a malá arkána

Nezjištěno / Jiné - 2011
ISBN: 978-80-904584-5-1

Nezjištěno / Jiné (2011) 978-80-904584-5-1 140

V této knize jsem shromáždila významy karet. Shrnula jsem zde všechny mé zkušenosti za celé období, kdy s kartami pracuji. Ukazuji tady, k čemu všemu se dají karty používat a jakým způsobem se s nimi má pracovat. Navíc u každé karty popisuji, jak souvisí s Numerologickými a astrologickými symboly. Ke každé kartě jsem přiřadila astrologické symboly a při práci s touto knihou se člověk naučí postupně vnikat do základu astrologie a numerologie. Je to kniha o tarotových kartách RIDER WAITE TAROT. Tuto sadu vytvořil člen hermetického řádu Zlatého úsvitu, muž jménem Artur Edward Waite. Umělecky ji ztvárnila Pamela Colman Smith. Tento karetní soubor byl řadu let jediným uznávaným na světě. Můžete ji ale použít ke všem druhům Tarotových karet.