Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

12 kroků k syrové stravě

83%
4 6
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

12 kroků k syrové stravě

Nejnovější vydání:
Nezjištěno / Jiné - 2011
ISBN: 978-80-7349-203-8
Počet stránek: 272
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 1x v oblíbených
v přečtených 13x v přečtených
v knihovně 4x v knihovně
k přečtení 2x k přečtení
právě čte 1x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Nezjištěno / Jiné (2011) 978-80-7349-203-8 272

V tomto přepracovaném vydání vysoce oceňované knihy Dvanáct kroků k syrové stravě uvádí autorka Victoria Boutenková mnohé výhody čerstvé stravy oproti vařenému jídlu. Vychází z nejnovějšího vědeckého výzkumu, vyvádí čtenáře ze „ závislosti na vařené stravě“ a provází ho fyzickou, psychologickou a duchovní fází životního stylu založeného na syrové stravě. Boutenková se také zabývá praktickými aspekty, poskytuje užitečné rady a nabízí různé strategie usnadňující přechod na nový, zdravější, způsob života. Kniha Boutenkové obsahuje řadu odborných znalostí a je psána poutavým stylem, což z ní činí užitečnou pomůcku jak pro lidi, kteří již dlouho žijí na syrové stravě, tak i pro ty, kteří se teprve o zdravý životní styl začínají zajímat. „Skvělá kniha plná užitečných informací pro všechny, kdo usilují o hlubší pochopení vztahů mezi nutričními faktory a optimálním zdravím. Victoria Boutenková si klade správné otázky a zkoumá všechny cesty, které by mohly vést k novým odpovědím. Její závěry jsou pozoruhodné, často i překvapivé a v každém případě vždy vnášejí do problematiky jasno.“

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

whack
80% 80% 80% 80% 80%
  4. 6. 2015, 19:46
Inšpiratívne čítanie, ktoré každopádne podporí každého, kto prechádza na vitariánsky štýl stravovania. Kapitoly o zelených smoothies potešia, no niektoré kapitoly boli zas možno trošku prikrášlené, autorka vitariánom pripisuje skoro nadprirodzené schopnosti. Aspoň mne to párkrát tak prišlo. A chýba mi tam pár viet o etických stránkach vitariánstva, lebo autorka rozoberá výlučne zdravotné stránky. Inak zaujímavá kniha, ktorá sa dobre číta.
Lilienn
80% 80% 80% 80% 80%
  22. 1. 2014, 7:18
Kniha velmi inspirativní, která mi určitě ovlivnila život. Bohužel však nemůžu říct, že jsem věřila všemu, co jsem v ní našla, stejně tak pochybuji nad přesností překladu. Ani pravopisné chyby mě příliš nepřesvědčily o pravosti informací. Ale toto není neobvyklé u tohoto typu literatury. Každopádně když si člověk odmyslí a nevěnuje se těm pasážím, které nejsou příliš věrohodné, celkové sdělení knihy je jasné. V živé stravě je život, to jediné pravé pro lidské tělo a jeho zdraví. Nemůžu říct, že jsem schopná v momentě přestat jíst vařené jídlo (čímž není kniha na vině), ale určitě mě v tomto směru velmi obohatila. Přečíst určitě doporučuji.