Horský vavřín

Baronet - 2009
ISBN: 80-85890-85-2

Baronet (2009) 80-85890-85-2 285
Baronet (1996)

1859 Skalisté Hory, Colorado, USA – Kapitán Ring Montgomery je výtečný jezdec a velmi pohledný muž - a žárlivost je také důvodem, proč jej jeho nadřízený posílá se zvláštním a nebezpečným posláním: aby doprovázel údajnou operní zpěvačku do coloradských zlatých dolů. (Založil/a: Martina)

Bloodym
  3. 12. 2013, 14:18
Jeden z nejnudnějších příběhů o rodině Mongomeryových. Oba dva hlavní hrdinové mi nebyli moc sympatičtí. Moc jsem jim nefandila.
maratach
  18. 12. 2011, 1:17
Sličný kapitán Ring Montgomery byl dobrý střelec i zručný jezdec a značně populární jak mezi svými druhy tak zejména jejich ženami. Proto jej také žárlivý plukovník pověřil úkolem doprovázet operní zpěvačku po zlatých dolech Colorada. To se kapitánovi nijak nezamlouvá a zamýšlí se zpěvačky co nejdříve zbavit. Ale LaReina, zpívající kněžna, má pro tuto výpravu své skryté důvody. A tak musí kapitán pomáhat při plnění jejího výstředního přání zpívat pro hordy otrhaných horníků - dokud nezíská její důvěru natolik, aby se mu svěřila. Cyklus rodu Montgomeryů