Základní učebnice štěstí 1 - Úmluvy s Bohem pro lidi 3. tisíciletí

Základní učebnice štěstí 1 - Úmluvy s Bohem pro lidi 3. tisíciletí Originální název: Základní učebnice štěstí 1 - Úmluvy s Bohem pro lidi 3. tisíciletí

Nezjištěno / Jiné - 2009
ISBN: 80-903723-0-9

Nezjištěno / Jiné (2009) 80-903723-0-9 240

Seznámíte se zde s odstraněním svých základních karmických bloků, pochopíte zákonitosti karmy coby absolutně spravedlivého prostředí pro získání krásných zkušeností. Všichni chceme být zdraví, mít krásné vztahy a dojít si ke svému životnímu poslání. Snažíme se o to každý po svém a mnohdy naše trápení nebere konce. Neuvědomujeme si totiž nic o zmatcích své mysli, které si neseme z minulosti a kterým všichni podléháme. Jak to udělat, aby už konečně našim trápením byl konec a častěji jsme řekli: "Aha, tak to tedy je, konečně to vím!", o tom je celá tako karmická kniha. Pokládá základ smysluplnému životu, po němž všichni tolik toužíme. Je 1.dílem z trilogie "Základní učebnice štěstí", je hlubokou sondou do pravdy o našem lidském žití.