Cesta ke štěstí dnes, zítra a navždy

Cesta ke štěstí dnes, zítra a navždy

Noxi - 2010
ISBN: 978-80-8111-026-9

Noxi (2010) 978-80-8111-026-9 176

Nabízí řadu praktických cvičení a meditací s kontrolními otázkami, důležité tipy, test štěstí a zcela legální hazardní hru.

zelmi
  12. 5. 2014, 14:15
Já tedy nevím, jestli jsem na knihu byla špatně naladěná, ale moc jsem jí neporozuměla. Je v ní psousta otázek a pouček, které mi ale nic nepřinesly. Spíš jsem se u knihy vztekala. Prakticky jsem z toho pochopila, že cesta jak být šťastný je si to nařídit. Neboť štěstí je stav mysli. Mohu si rozmyslet jestli se budu zlobit nebo nebudu a podle toho se zařídit. Nicméně je to proces a napsat na toto téma sérii knih mi přijde jako docela dobrá živnost. Ono knížek ve sytlu New Age je tolik, že je to až zarážející. Řekla bych, že to bude celkem dobrý bussines. I když netvrdím, že názory v knize napsané jsou zcestné. Např. "Všichni vidí své osobní štěstí v něčem jiném než jejich bližní, a přesto se mnozí na ně ohlížejí, srovnávají se s nimi a podle výsledku pak měří své vlastní štěstí." To je pravda. Jsou to rpostě věci, které všichni víme a i kdyby ne na vědomé, tak na podvědomé bázi určitě. Možná kniha někomu přijde vhod, ale četla jsem i lepší.