Hezky česky, hravě a zdravě!

Hezky česky, hravě a zdravě! Originální název: Hezky česky, hravě a zdravě!

Nezjištěno / Jiné - 2010
ISBN: 978-80-204-2359-7

Nezjištěno / Jiné (2010) 978-80-204-2359-7 192

Česká kuchyně je prý pro hubnutí a zdravý životní styl naprosto nevhodná. Je příliš těžká, hutná, mastná a kalorická. Je ale opravdu nutné vzdát se skvělých receptů našich babiček a nadobro je vyškrtnout ze svého jídelníčku? Odpověď zní: ne! Šéfredaktorka časopisu Dieta a výživový poradce Petr Havlíček si tentokráte posvítili na klasické české recepty a upravili je tak, aby vyhovovaly všem zásadám zdravé stravy. Odteď už o Vánocích nepřiberete!

cunicekb
  1. 11. 2012, 23:33
Knihu mám doma, je velmi zajímavá, ale musím se přiznat, že jí stále jenom pročítám, ale neuvařila jsem z ní ani prd...
AkzuzkA
  28. 11. 2016, 19:14
Kniha mě v mohém inspirovala. Myslím, že je vhodná pro všechny, kdo se kvůli zdravému životnímu stylu nechtějí vzdávat klasických českých jídel.
Anyzz
  27. 12. 2012, 12:30
Knihu mám necelý týden doma a už jsem z ní uvařila tři skvělé recepty:).Určitě je to vhodná knížka pro ty, kteří se snaží jíst zdravě a přitom mají rádi českou kuchyni...do pěti hvězdiček mi tam ale ještě nějaké drobnůstky chybí.