Studovali práva

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Andrej Šťastný - 2010
ISBN: 978-80-86739-43-4

Andrej Šťastný (2010) 978-80-86739-43-4 288

Přiblížit knížku lze docela dobře i přirovnáním k nějaké jí příbuzné. Měla-li by být nová knížka Petra Rittera a Zdeňka Šťastného takto přirovnávána, pak nejblíže má k britskému humoristovi Richardu Gordonovi a jeho Doktorovi v domě.

LadysR2
  18. 7. 2016, 15:32
Napřed jsem knihu málem odložil. Vážně. Ale nakonec se něco stalo a já začal hrdinům knihy držet palce při jejich studentských kotrmelcích.
Nevážná a místy vtipná kniha o studentských časech v době ruské okupace naší vlasti. Dobře se to četlo, některé historky jsou výborné, studentská léta by člověk hrdinům snad i záviděl a občas do knihy zavane i bolševický mráz. Naštěstí ale s mírou rozumnou.
Kniha se rozhodně dá přečíst, ale zas taková pecka to není.
joeblack
  24. 8. 2015, 16:52
Poměrně vtipně napsaná kniha o studentech a jejich život na vysokoškolských kolejích. A jak sami uvidíte legračními příhodami se to tu jen hemží. Kniha má pár hluchých míst a proto za mě dávám 80%.