V zákulisí světů

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Baronet - 2010
ISBN: 978-80-7384-310-6

Baronet (2010) 978-80-7384-310-6 464

Loutkáři již dlouho usměrňují běh světa. Nyní však přichází tajný agent Sigmund Ausfaller, aby chránil pozemské zájmy proti konspiracím namířeným proti Zemi. Je paranoik, což je nejlepší kvalifikací. A nachází i sobě rovného - Nessuse organizujícího zrádce a protivníky Země v zájmu loutkářů, nejstarší civilizace, která vyvinula brilantní technologie. Sigmund odjakživa věděl, že jednou špatně skončí, a teď nabývá jeho osud tvaru. Nikdy by si nedovedl představit, kam až jej vyšetřování zavede, nebo že jeho osud splyne s osudem celého světa.

HELLBOY-DB
  22. 2. 2016, 19:43
Moc nechápu, proč to, co už bylo jednou předloženo v prvním díle, museli autoři tak dopodrobna rozpitvávat v tomto pokračování. Dvě třetiny knihy je tak pohřbeno v nudném balastu, který knihu neúměrně natahuje a nikam neposunuje. A tak potom, co mě tato recyklace otrávila jak švába, to už poslední třetina, která konečně příběh začala posunovat někam dál, nemohla i přes své kvality podobné jedničce ten pokažený začátek napravit. ===40%