Pomezí světa

Baronet - 2010
ISBN: 978-80-7384-359-5

Baronet (2010) 978-80-7384-359-5 512

Z cyklu Neznámá země

Terra Incognita je bílým místem na mapách, za hranicí světa, označená jen „zde žijí lvi". K této legendární zemi upírají své zraky oba znepřátelené národy vzývající jiného boha a válčící o nadvládu nad známým i neznámým světem v naději na konečné vítězství. Posílají lodě s odvážnými námořníky na nezkrocená moře plná temných nebezpečí, na nichž řádí divoké bouře, aby nalezly zapomenuté království, ztracený ráj. Příběh dobrodružství na širých mořích je důstojným vstupem slavného SF autora do fantasy žánru.

orisi
  17. 1. 2014, 12:15
Bohužel pokračování Baronet vydávat.nebude . Strašně mě to mrzí, kniha má pěkný děj a švih . Na Fantasy musím mít "náladu " . Tento styl mě sedí . Databáze knih - Roman to vystihl ve svém komentáři .
Shiro
  5. 5. 2013, 3:46
Tak jsem to právě dočetl a musim říct, že mně hrozně mrzí a zaráží, že nikde nemůžu najít další dva díly v češtině. V prvním díle se odehraje spousta věcí, ale je to jen úvod k tomu hlavnímu a končí to, přesně jak jsem čekal, v tom nejlepším a stylem, že chci hned číst dál, ale na angličtinu si u takovýhle knížky netroufám, a tak holt budu muset doufat, že to časem nějaký nakladatelství nebo nadšený fanoušek dopřeloží...už aby to bylo :)