Říční dáma

Baronet (2006) 80-85621-56-8 236
Baronet (1998)
Baronet (1993)

Třetí díl trilogie Dámy.

Dojemný barvitý příběh prosté dívky Leah Simmonsové z Virginie na počátku minulého století. Leah obětavě vychovává své mladší sourozence namísto zemřelé matky, přestože musí trpělivě snášet chování svého šíleného otce, který ji surově bije. Krásná mladá dívka tajně a beznadějně miluje Wesleyho Stanforda - aby jej po mnoha dramatických zápletkách získala za muže. (Založil/a: Martina)

Bloodym
  10. 12. 2013, 9:28
Podle mě nejhezčí díl série. Ačkoliv mi věkový rozdíl mezi hlavními hrdiny přišel dost značný. A na rovinu, ona ho získá za manžela v knize opravdu rychle, ale pak mu sama nabídne rozvod. No musím říct, že být milou Leah, tak ho asi kopnu do zadku. Kniha se na James river, podle které se série jmenuje originále, odehrává jen na začátku. Pak se děj zaměřuje na dění na cestě do městěčka Sweetbriaru a na události, když tam dorazí. Bylo milé setkat se s hrdiny příběhu Růže z Kentucky