Jak jsem proje(d)la svět aneb zcestopisy s recepty

Jak jsem proje(d)la svět aneb zcestopisy s recepty Originální název: Jak jsem proje(d)la svět aneb zcestopisy s recepty

Nezjištěno / Jiné - 2010
ISBN: 978-80-87152-06-5

Nezjištěno / Jiné (2010) 978-80-87152-06-5 224

Zapálená kuchařka Lenka Požárová má několik nezkrotných vášní. Cestování, vaření, focení, poznávání a psaní. Když toto všechno zkombinovala se svou precizností a smyslem pro detail, vznikla unikátní autorská knížka „Jak jsem proje(d)la svět“. Je to současně čtivě psaný cestopis, kulinární průvodce, kuchařka s originálními recepty vzniklými na základě cestovatelské inspirace (nikoli opsanými) i bohatá fotokniha. Nechybí spousta informací kdy, kam a proč. Uvedeny jsou jen místa, která autorka sama navštívila a připojeny jsou všechny kontakty na navštívené restaurace, obchůdky, farmy či tržiště v Provence, Curychu, Vídni, Miláně, Budapešti, Istanbulu, Mnichově, Kodani, Malmö, Belgii, Štýrsku nebo Apulii. S knížkou ušetříte čas vyhledáváním typických míst, která mají rádi místní, a vyhnete se turistickým pastem z běžných turistických průvodců. Prostě čtení, se kterým se vám bude cestovat jako po másle a zároveň skvělý vánoční dárek v jednom. Jedná se o první díl nové série a druhý díl je plánován na podzim 2011. Bližší informace o knížce a místech prodeje hledejte na www.zapalena-kucharka.cz