Dar lásky

Originální název: A Gift Of Love

Domino - 1999
ISBN: 80-86128-35-0

Domino (1999) 80-86128-35-0 372

Pět královen romantického žánru si stanovilo za cíl napsat sbírku povídek, které by rozehřály a pohladily srdce každé ženy. Společným tématem je samozřejmě láska.
Jude Deveraux píše o Karin, jejíž pohádkové manželství ukončila tragická nehoda. Objeví zdrcená žena ještě někdy zázrak lásky, když tomu sama nevěří? (Špetka zvědavosti - ONLY CURIOUS).
Judith O’Brien nás vybízí, abychom prožili neskutečný příběh spolu s osamělou učitelkou z New Yorku, která si navleče na prst starožitný prsten a přenese se v čase k muži, který zoufale potřebuje najít ženu, již by mohl milovat. (Pět zlatých prstenů - FIVE GOLDEN RINGS).
Judith McNaught nás prostřednictvím nevlastních sester zavádí do světa umělecké fotografie a bohatých lidí. Ctižádostivá hrdinka se vypraví na starobylé šlechtické sídlo, kde odhalí tajemství mužského srdce. (Dvojitá expozice - DOUBLE EXPOSURE).
Díky Andree Kane se ocitneme ve viktoriánské Anglii, kde samotářský hrabě hledá guvernantku pro svoji nezvladatelnou neteř. Podaří se zahořklému muži odhodit předsudky a najít cestu ke šťastné rodině? (Vánoční poklad - JULETIDE TREASURE).
A konečně Kimberley Cates napsala dojemná příběh o lásce na dálku, osamělosti, touze a dlouholetých přáních… (Gabrielův anděl - GABRIEL’S ANGEL). (Založil/a: Martina)

Bloodym
  10. 12. 2013, 9:31
První dva příběhy se mi líbily, ty zbylé už byly poněkud horší, aspoň z mého pohledu. Kimberley Cates jsem poznala až v této knize a nebyla jsem oslněná. Judith McNaught mě zklamala. O'Brienová mile překvapila a Deverauxová napsala lepší věci, ale i mnohem horší.