Holly

Originální název: Holly

Baronet - 2004
ISBN: 80-7214-658-0

Baronet (2004) 80-7214-658-0 372

S Hollander "Holly" Lathamovou se setkáme v okamžiku, kdy nemůže uvěřit svému štěstí. Po nekonečných jednání, slibech a dopisech konečně přiměje své rodiče koupit plantáž Spring Hill v nádherné oblasti Severní Karolíny. V něžném věku třinácti let se Holly zamilovala do Lorrie Beaumonta, který zdědil své sídlo po matce, jež mu zemřela při porodu. Ačkoliv se již téměř deset let neviděli, tento hluboký cit z jejího srdce ještě nevyprchal, tedy až do doby, než okouzlující a mužně krásný Nick Taggert vtančil do jejího života a přinesl ji chvilky intenzivní vášně a zábavy. Přestože Holly zjevně cizince přitahuje, uvědomuje si, že není nejvhodnější nevěstou. Co však neví, že Nick — ve skutečnosti Dr. Nicholas Taggert — si na ženách necení jen jejich peníze a rodokmen, a že rozhodl odhalit její i méně zjevné přednosti. (Založil/a: Martina)

Bloodym
  3. 12. 2013, 13:17
První seznámení s Jude Deveraux její rodinou Montgomery-Taggert. Vlastně to byla první romantická kniha, kterou jsem četla. Ač mám její historické romány radši, jako první romantika, tato kniha má u mě zvláštní postavení.